8.6.2012 Slavia - ABC Braník 13:10

08.06.2012 22:40

V posledním mistrovském zápase sezóny nás čekal soupeř, se kterým jsme ne úplně vydařené jaro zahájili. Dnes to byly sice oficiálně „nulajedničky“, na jednom hřišti ale nastoupila kompletní sestava složená z nuladvojek.

Právě na tomto hřišti se ale hned v první třetině rozhodlo o osudu utkání – prohráli jsme 0:7 a nutno říct, že zaslouženě. Soupeře nás přehrál v tempu, které nestíhali ani hráči s ambicemi na vyšší soutěž. Na druhém hřišti jsme prohráli 0:1, ale měli jsme minimálně 5 čistých gólových šancí.

V půlce utkání jsem musel kvůli dalším povinnostem zápas opustit. Pravdou je, že konečnému výsledku 13:10 jsem uvěřil až když jsem podepisoval zápis. Obrovská šance zbytečně prohrané první třetiny a obrovská škoda zahozených příležitostí. Tak blízko k vítězství proti Slavii jsme dlouho nebyli a už jen tak asi nebudeme. Byla by to hezká tečka za rozpačitým jarem, za účinkováním některých hráčů v našem dresu a za působením všech našich kluků v kategorii přípravek, protože tenhle zápas byl už kromě dvou turnajů skutečně úplně a definitivně poslední…

Branky:            Peake 2, Holoubek, Kozohorský, Lehovec, Czapek – Novák 2, Žůrek, Petrouš

Sestavy:

Tým A:     Slanina – Czapek, Holoubek, Chvalina, Kolařík, Kozohorský, Lehovec, Peake          3:6 (1:0, 2:3, 0:3)

Tým B:     Ludvíček – Bábela M., Balej, Novák, Petrouš, Turek, Žůrek                                  10:4 (7:0, 1:0, 2:4)