3.6.2012 ABC Braník - Háje SOS 25:16

03.06.2012 21:11

V posledním zápase sezóny na domácím hřišti jsme přivítali Háje, v tabulce se nacházející na 12.místě. I z toho důvodu jsme do zápasu šli v roli favorita. A díky tomu a skutečnosti, že soupeř přijel bez jediného hráče na střídání, nemohli jsme mít jiný cíl než tři body za vítězství. Vítězství jsme potřebovali k definitivnímu potvrzení celkového 7.místa.

Do zápasu kluci vlítli jak uragán, hráli s chutí a díky tomu, že se jim dařilo i v koncovce, o výsledku prakticky rozhodli hned během první třetiny – celkově 11:3.

Ve druhé třetině jsme přece jen ubrali na tempu a na jednom hřišti jsme prohrávali dokonce 0:4. Podařilo se nám sice ještě vyrovnat na 4:4, gól těsně před koncem ale znamenal prohru 4:5. Na druhém hřišti jsme ale zvítězili 4:1 a celkový náskok tak ještě navýšili.

Ani třetí třetina už nebyla z naší strany úplně ideální opět jsme nedokázali zvítězit na obou hřištích – naopak jsme ji celkově prohráli 6:7.

Za vítězství kluci zaslouží pochvalu, 16 obdržených gólů je ale příliš. Zároveň je velká škoda řady neproměněných 100%ních šancí. Za zmínku stojí 9 vstřelených branek Filipa Nováka, které si rovnoměrně rozložil do tří hattricků v rámci každé třetiny.

Tímto zápasem jsme se rozloučili s domácím prostředím v kategorii starších přípravek, zbývá už jen poslední mistrák v pátek proti Slavii.

Branky:            Peake 3, Holoubek 2, Ludvíček 2, Kozohorský 2 – Novák 9, Čihák 4, Žůrek, Balej, Lehovec

Sestavy:

Tým A: Bábela L. – Holoubek, Chvalina, Kozohorský, Ludvíček, Peake, Petrouš, Turek        9:11 (4:1, 4:5, 1:5)

Tým B: Slanina – Balej, Čihák, Kolařík, Lehovec, Novák, Žůrek                                        16:5 (7:2, 4:1, 5:2)