29.5.2012 ABC Braník - Meteor 6:14

29.05.2012 21:53

V úterý 29.května jsme předehrávali zápas posledního kola proti Meteoru. Čekal nás těžký protivník aktuálně se nacházející na 5.místě tabulky a ani podzimní utkání na jeho hřišti nám nevyšlo (prohráli jsme ho 11tibrankovým rozdílem). Přesto jsme do zápasu šli se snahou porvat se o úspěch. Bohužel prohra 0:4 na jednom ze hřišť v první třetině nám trochu vzala vítr z plachet. Byť  soupeř byl agresivnější a v kombinaci přesnější, vypracovali jsme si i my řadu šancí. Tolik nastřelených tyčí a břeven za jeden zápas jsme už dlouho neviděli.

Ve druhé třetině jsme ze soupeřova čtyřbrankového náskoku jeden gól umazali a do závěrečné části hry šli za ještě hratelného stavu. Místo vstřelení kontaktní branky jsme naopak inkasovali my a soupeř už v klidu dovedl zápas do vítězného konce. Škoda velkého množství neproměněných šancí, mohli jsme dosáhnout lepšího výsledku než je konečných 6:14.

Branky:             Ludvíček 2, Novák, – Holoubek, Peake, Kozohorský

Sestavy:

Tým A:                Bábela L. – Ludvíček, Petrouš, Novák, Žůrek, Janalík, Balej, Kotík                  3:5 (0:0, 2:1, 1:4)

Tým B:                Slanina – Holoubek, Lehovec, Kozohorský, Peake, Czapek, Turek, Čihák        3:9 (0:4, 1:1, 2:4)