17.5.2012 ABC Braník - Tempo 11:16

17.05.2012 21:11

Zápas 22.kola jsme předehrávali ve čtvrtek 17.května. Soupeřem nám bylo Tempo, aktuálně v tabulce na 11.místě. Nejen kvůli tomu, ale i po dobrému výkonu v posledním zápase proti Motorletu jsme byli favority my. Tuhle roli jsme ale neunesli a bohužel zachovali pravidelný jarní rytmus prohra – výhra. Podle toho je tedy na řadě v zápase proti Spartě výhra….

Zápas jsme ztratili v první třetině, která sice skončila na obou hřištích 2:2, ale my měli na kopačkách řadu vyložených šancí. Ty jsme neproměnili a soupeř nás trestal. Druhá třetina měla podobný průběh jako první. Díky laciným gólům jsme ji ale celkově o dvě branky prohráli.

Do třetí části jsme šli se snahou nepříznivý vývoj zvrátit. Naše šance se ale rychle rozplynuly na jednom hřišti, kde jsme dostali pětigólový příděl. Na druhém jsme sice vyhráli 2:0, šancí jsme ale měli daleko víc.

Branky:

Žůrek, Kolařík, Novák – Lehovec 3, Ludvíček 3, Czapek, Petrouš

Sestavy:

Tým A:     Slanina – Bábela M., Čihák, Chvalina, Kolařík, Novák, Turek, Žůrek                 3:10 (2:2, 1:3, 0:5)

Tým B:     Bábela L. – Balej, Czapek, Kozohorský, Lehovec, Ludvíček, Peake, Petrouš       8:6 (2:2, 4:4, 2:0)